Головна » 2017 » Січень » 7 » Браузерна Гра Wargame 1942!
20:55
Браузерна Гра Wargame 1942!

Як неважко здогадатися з назви, сюжет забави приурочений до днів 2 світової війни, а це означає що гравці знову зможуть показати всю міць російських солдатів проти німецьких окупантів.

 


У ваше розпорядження надається армійська база, яку потрібно буде розвивати і оберігати від випадів сусідів, крім того слід зазначити, що для досягнення успіху в Wargame1942 потрібно буде приділяти розвитку бази величезна кількість часу, і коли ви маєте намір витрачати на гру максимум 30 хв. на добу, то набагато краще навіть не починати.


Фірма Looki тісніше встигла відзначитися в середовищі браузерних ігор такими планами, як Romadoria, MechRage і Desert Operations. Всі вони виявилися дуже вдалими, тому якість ще одного продукту студії - Wargame один тисячі дев'ятсот сорок дві , не викликало ніяких сумнівів.

На початкових етапах гри про деякі ворожих діях набагато краще нехтувати.
Набагато розумніше стане зайнятися розвитком і поліпшенням власної бази, зведенням будинків, а ще їх модернізацією.

Це все забезпечить вам ймовірність зробити сильну армію, в якій крім солдатів стане багато бойової техніки - броньованих машин, танків і т.п.
Не варто забувати, власне інтернет забаваWargameТисяча дев'ятсот сорок дві прикладає на процес розвитку якісь обмеження.

Наприклад, на базі одночасно можливо зводити лише одне приміщення. Це ж стосується і інших якостей - тренування підрозділів і досліджень. Для зручності гравців творці передбачили ймовірність постановки завдань в чергу, що чудово спрощує процес планування.

Незважаючи на те, що браузерна гра Wargame 1942 має велику кількість складових економічних стратегій, особливу увагу в грі приділяється битв.
У більшості схожих планів гравці переслідують 2 мети: погром суперника і захоплення його ресурсів, втім вWargameТисяча дев'ятсот сорок дві все у багато разів цікавіше.
Тут в разі перемоги над суперником ви не має можливості залишити за собою ресурси, хоча але незважаючи на все вищесказане отримуєте контроль над будівлями, ці ресурси виробляють.

Погодьтеся, сидіти під боком у свого ворога і зухвало красти нафту і метал набагато приємніше, ніж просто розграбувати сусіда і з піснями піти додому.

Черговий специфікою забави вважається ймовірність висилати в стан ворога власних розвідників.

За їх допомогою можливо розцінити сили суперника і приготуватися до нападу найсерйозніше. Звичайно, шпигунська мережа крім іншого дозволить убезпечити власні кордони від нападу. Як мінімум, у вас з'явиться можливість завчасно розцінити сили атакуючих і покликати на допомогу особистих сусідів.

Скажімо всі минулі проекти студії Looki, Wargame одна тисяча дев'ятсот сорок дві можливо вважати зразком жанру. Відточена економіка, тлумачний баланс сил, комфортний інтерфейс, розвинена система альянсів і найголовніше на те, що - широка популярність, роблять дану гру чудовим місцем для відпочинку.

Переглядів: 189 | Додав: sluty | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra in dui sit amet consequat.

- John Doe, creative director

Praesent vestibulum commodo mi eget congue. Ut pretium vel lectus vel consectetur.

- John Doe, creative director

Etiam quis aliquam turpis. Etiam in mauris elementum, gravida tortor eget, porttitor turpis.

- John Doe, creative director

Lorem ipsum
Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat
Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat. Curabitur pharetra dictum lorem, id mattis ipsum sodales et. Cras id dui ut leo scelerisque tempus. Sed id dolor dapibus est lacinia lobortis.
Learn more