Головна » 2017 » Січень » 7 » Політика захисту інформації та проблеми паролів !!!
20:59
Політика захисту інформації та проблеми паролів !!!
Політика захисту інформації та проблеми паролів

Для працівників різних сфер діяльності досить важливим є виконання вимог щодо забезпечення інформаційної безпеки даних комп'ютера . Ці вимоги можуть виражатися в усній або письмовій формі в залежності від видів діяльності.

Політика безпекибільшості організацій повинна відповідати нормативним актам, таким як HIPPA / GLBA / SOX / PCI (ці нормативні акти найпопулярніші, але існує багато інших актів по інформаційному захисті для підприємств), тому від всіх співробітників обов'язково потрібне підписання згоду про дотримання обумовлених вимог перед тим, як починати роботу і отримувати дозвіл на доступ в мережу.
Дуже багато компаній зобов'язують свій персонал пройти семінари-тренінги і спеціально розроблені курси лекцій по забезпеченню інформаційної безпеки. Іноді співробітники бувають зобов'язані брати участь в онлайн-семінарахВеб-семінар. На таких семінарах співробітникам компаній надається інформація про соціотехніки і способах боротьби з нею, про допустимі умови роботи в мережі і про правильність створення паролів. Онлайн-семінари пояснюють порядок процесів знищення і обробки документації.
Якщо дана політика є добре продуманою, то на додаток до всього повинна також надаватися інформація про класифікацію документів.

Кожній організації важливо, щоб весь персонал дотримувався встановлені правила. Не дарма розроблені спеціальні стандарти аудиту користувачів, яким співробітникам необхідно відповідати. Однак нерідко трапляється так, що виконувати свої прямі обов'язки і при цьому слідувати всім вимогам політики по інформаційному захисті у працівників не завжди виходить. Ось тут-то і потрібніIT-фахівці.

Розглянемо питання про збереження ваших паролів.
Для тих, хто постійно працює накомп'ютері, Збереження паролів є справою першорядної важливості, адже паролі можуть відкрити доступ до системного адміністрування, інтернет-послуг, вашій електронній пошті, важливої документації і т.п ..
Паролі найчастіше повинні складатися з букв верхнього та нижнього регістру, спеціальних символів і цифр. Мінімальна довжина пароля зазвичай не може бути менше ніж вісім символів.
Багатьом користувачам доводиться мати безліч паролів для входу в різні системи і програми. Зазвичай вони їх записують і зберігають в таких місцях, щоб вони завжди були під рукою (в блокнотах, на календарях і т.п.). Іноді навіть зустрічаються користувачі, які записують паролі не де-небудь, а на панелі власного монітора. Але треба враховувати факт того, що в таких випадках доступ до паролів може отримати і зовсім стороння людина. З такими проблемами досить таки важко впоратися.

Прекрасне рішення в даній ситуації - це впровадження програмного забезпечення, яке спеціально розроблене для зберігання паролів .

У таких ситуаціях дуже виручає утилітабрелок, Що дозволяє управляти паролями і зберігати їх в зашифрованому вигляді (або захистивши доступ до ваших паролів одним головним паролем).
Дуже хороша утиліта -Password Safe. Доступ до неї надається після введення головного PIN-коду.
Відмінною особливістю Password Saver є те, що вона містить величезну кількість шаблонів (шаблон для доступу до бази даних, для зберігання облікових записів віддаленого з'єднання і т.п.) для зберігання особистих даних користувача різних типів.
В Password Saver міститься величезна кількість полів для ваших записів.

Дуже зручний менеджер паролів - програма SCARABAY , яка не переобтяжена абсолютно непотрібними функціями.
Дана програма заповнює всілякі форми по команді користувачів і може вміщати величезну базу ваших паролів.
Також програма має вбудовану функцію створення паролів (вам не доведеться ламаючи голову придумувати самому новий пароль).

AuroraМенеджер паролівє абсолютно безкоштовний менеджер ваших паролів, який з легкістю допоможе вам зберегти дані абсолютно різних типів. У цій програмі ви можете зберігати важливі дані, що дозволяють отримати доступ не тільки до сайту і поштою, але і паролі, які вам просто необхідно пам'ятати не в комп'ютерній, а в реальному житті (номери банківських рахунків, код до сейфа і ін.).
Всі записи для наочності можна забезпечити яскравою і барвистою іконкою.

На додаток до всього вищесказаного настійно радимо всім користувачам зберігати на роботі записи з паролями іноутбукив замикаються стелажах або ящиках. Таке рішення є досить простим.

Наостанок хочеться зазначити, що найважливішим в політиці безпеки підприємства є доступність для кінцевих користувачів можливості відповідати вимогам політики безпеки.
Дотримання правил не повинно виникати жодних тудностей у персоналу.
Переглядів: 1460 | Додав: sluty | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra in dui sit amet consequat.

- John Doe, creative director

Praesent vestibulum commodo mi eget congue. Ut pretium vel lectus vel consectetur.

- John Doe, creative director

Etiam quis aliquam turpis. Etiam in mauris elementum, gravida tortor eget, porttitor turpis.

- John Doe, creative director

Lorem ipsum
Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat
Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat. Curabitur pharetra dictum lorem, id mattis ipsum sodales et. Cras id dui ut leo scelerisque tempus. Sed id dolor dapibus est lacinia lobortis.
Learn more