Головна » 2017 » Січень » 7 » Віртуальний WiFi В ОС Windows7 !!!
20:52
Віртуальний WiFi В ОС Windows7 !!!
Віртуальний WiFi

Бездротові мережі на сьогоднішній день досить широко поширені. Працюють такі мережі в аеропорту, на вокзалі, а також в будинках у багатьох користувачів. В ОСWindows7присутня опція Virtual WiFi, що є програмною прошарком, що створює віртуальні адаптери з встановленої на вашому ПК мережевої карти (бездротовий).

Бездротові мережі працюють в наступних режимах:
1. У постійному робочому режимі (Infrastructure Mode). Цей режим використовується разом змаршрутизатором(бездротовим), який підключений до мережі інтернет. У такому режимі пристрій підключається через Access Point-AP.

2. Режим «точка-точка», При якому утворюється проста мережу з пристроїв, з'єднаних між собою. Цей режим використовується при обміні даними, якщо неможливо використовувати звичайну точку доступу. Такий режим використовується вкрай рідко.

Концепція WiFi не передбачає використання на одному фізичному адаптер (бездротовому) вищевказаних режимів роботи бездротової мережі одночасно.

Якщо необхідне сумісне використання режимів роботи бездротових мереж, то слід використовувати застосовану в Windows7 технологію віртуалізації, яка розширює можливості адаптера.

Суть технології Virtual WiFi полягає в тому, що є можливість в Windows7 бездротової фізичний адаптер перетворити в кілька віртуальних адаптерів, кожен з яких налаштовується на підключення до різних бездротових мереж.

Якщо ви задаєте собі питання про те, навіщо вам це все потрібно, то спеціально для вас наведемо простий приклад. Ваш комп'ютер з Virtual WiFi у випадках, коли радіосигнали від точок доступу не покривають необхідної відстані між ними і бездротовим пристроєм, виступає як повторювач, який розширює зону покриття бездротової мережі.

Virtual WiFi реалізовується в операційних системах Windows2008R2 і Windows7 на рівні ядра і забезпечує найпростіше виконання програмних точок доступу (SoftAP). Виробникам адаптерів (бездротових) залишається тільки зробити так, щоб в їх драйверах підтримувалася SoftAP.
На сьогоднішній день Virtual WiFi має обмеження. Можна створити адаптер (віртуальний), який буде працювати виключно з шифруваннямWPA2PSK/ AES в режимі точок доступів лише в одиничному кількості.

Завдяки технології Virtual WiFi до точки доступу можна підключити близько ста клієнтів (My WiFi від корпораціїIntelдозволяє підключити тільки вісім клієнтів).

Установку, включення і налаштування бездротової мережі (тестування роботи) Virtual WiFi розробники проводили на нетбуці моделі «ASUSeeePC1000H», в якому є вбудований WiFi адаптер Ralink.

Щоб почати установку, включення і налаштування Virtual WiFi треба в першу чергу здійснити телефонний дзвінок командного рядка (що має права адміністратора) і здійснить введення наступної команди: «NetshРежим hostednetwork WLAN комплект = дозволяють SSID = "MS Virtual WiFi" ключ = "softodrom" keyUsage = стійкі »(" MS Virtual WiFi "- ідентифікатор SSID створюваної мережі," softodrom "- пароль доступу до мережі, keyUsage = стійкі - функція, що визначає збереження пароля).

Коли ви введете дану команду, ОС виведе повідомлення про те, що знайдено недавно встановлене обладнання, при цьому в диспетчері пристроїв відобразиться мережевий адаптер «Microsoft Virtual WiFi miniport adapter (Адаптер міні-порту віртуального WiFi Microsoft) ».

У вкладці «Зміна параметрів адаптера» відобразиться, щойно з'явилося з'єднання з ім'ям «Бездротове мережеве з'єднання 2» статус у якого «Ні підключення». Вищевказану вкладку можна знайти через панель управління вашого комп'ютера.

Тепер запускаємо мережу.
Нам необхідно виконати команду, яка записується в такий спосіб:
«Netshwlan start hostednetwork »в командному рядку.

В результаті почне роботу програмна точка доступу і виконається запуск мережі, яка називається «Розміщена мережу».
Перевірку можна виконати в Центрі управління мережами і загальним доступом.
Ваш комп'ютер одночасно підключений не до однієї, а до кількох бездротових мереж і навіть інші бездротові пристрої тепер зможуть здійснити підключення до точки доступу (програмної), створеної вами.

Щоб надати доступ цим пристроям необхідно перейти в
«Панель управління» - «Центр управління мережами і загальним доступом» - «Зміна параметрів адаптера» і там у властивостях адаптера, через який ПК отримує можливість доступу в інтернет, у вкладці «Доступ» поставити галочку навпроти пункту « дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення доІнтернетуданого комп'ютера ».
Необхідно вказати на який саме мережевий адаптер буде надаватися інтернет ( «Бездротове мережеве підключення 2»).
Це потрібно зробити у вкладці «Підключення домашньої мережі».
З боку клієнтів буде відображатися кілька мереж (бездротових).
Підключаючись до створеної точки доступу,
(до цього нами їй було присвоєно SSID = MS Virtual WiFi) всі клієнти в автоматичному режимі отримаютьIP-адреси з DHCP сервера і доступ до інтернету, залишаючись при цьому віддаленими від зовнішньої мережі Network Address Translation.
При тестуванні клієнтами виступали мобільник з WiFi і ноутбук.
Тестування показало, що доступ до мережі інтернет через віртуальну мережу WiFi для цих пристроїв не викликав абсолютно ніяких проблем.

Хоча Virtual WiFi і має незаперечні переваги, але і недоліки у неї також присутні.
Використовувати для запуску і конфігурації командний рядок для багатьох користувачів є справою вкрай незвичним і незручним, тим більше, що треба мережу запускати кожен раз після виходу комп'ютера з режиму або режиму глибокого сну, а також після його перезавантаження.
Virtual WiFi не має вбудованого графічного інтерфейсу в ОС.
Допомогти користувачам можуть Virtual Router Manager і Connectifi (розроблені оболонки до Virtual WiFi ).
Як зазвичай допомогу простим користувачем була надана сторонніми розробниками.

Користуватися цими утилітами дуже просто.
Треба вказувати пароль для доступу і SSID мережі в відведених для цього полях і натиснути кнопку Start.
Після виконання вищевказаних дій програми почнуть запускатися одночасно з ОС, що забезпечить запуск віртуальної мережі.
Ці утиліти також показують стан підключення до вищевказаної мережі.

Хочеться також відзначити (для затятих шанувальників командних рядків), що в Windows2008R і Windows7 для управління розміщеної мережею з'явилися такі команди:

1. Зупинити розміщену мережу - команда netsh wlan stop hostednetwork.

2. Здійснити запуск розміщеної мережі - команда netsh wlan start hostednetwork.

3. Команда для відображення пароля, який був зазначений при настройках netsh wlan set hostednetwork, а також відображення параметрів безпечної роботи розміщеної мережі - netsh wlan show hostednetwork settings = security.

4. Команда для показу властивостей і стану мережі - netsh wlan show settings.

5. Заборона або дозвіл використання мережі - команда netsh wlan set hostednetwork [mode =] allowed / disallowed.

6. Для настройки необхідних мережевих параметрів -

команда netsh wlan set hostednetwork [ssid =] [key =] [keyUsage =] persistent / temporary, де SSID це ідентифікатор мережі, key це пароль безпеки,
який використовує мережу (ключ), keyUsage - вказівка того, чи є ключ безпеки тимчасовим або постійним.
Ну ось поки і все.
 
Переглядів: 195 | Додав: sluty | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam viverra in dui sit amet consequat.

- John Doe, creative director

Praesent vestibulum commodo mi eget congue. Ut pretium vel lectus vel consectetur.

- John Doe, creative director

Etiam quis aliquam turpis. Etiam in mauris elementum, gravida tortor eget, porttitor turpis.

- John Doe, creative director

Lorem ipsum
Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat
Neque id cursus faucibus, tortor neque egestas augue, eu vulputate magna eros eu erat. Curabitur pharetra dictum lorem, id mattis ipsum sodales et. Cras id dui ut leo scelerisque tempus. Sed id dolor dapibus est lacinia lobortis.
Learn more